W celu doskonalenia usług i poszerzania ich zgodnie z zapotrzebowaniami naszych klientów nawiązujemy współpracę zarówno z fundacjami, jak i innymi przedsiębiorcami.

Jest nam miło poinformować, że podjęliśmy współpracę z firmą Tabulus Sp. z o.o. z Rawy Mazowieckiej świadczącą od 25 lat kompleksowe usługi archiwizacyjne.

Firma Tabulus specjalizuje się w archiwizacji, przechowywaniu i udostępnianiu dokumentacji biznesowej. Usługi świadczone są na terenie całego kraju.

Dzięki podjętej współpracy z Tabulus Sp. z o.o. gwarantujemy wspólne świadczenie usług stawiając na najwyższą jakość i bezpieczeństwo.Zapraszamy na fanpage https://www.facebook.com/tabulus?fref=ts oraz stronę http://www.tabulus.eu/

HAPPY BUS napędzany....elektroodpadami?

Tak tak z CZECH RECYKLING we współpracy z Fundacją HAPPY KIDS

Patronat honorowy nad 4. edycją Przystanku HAPPY BUS objęli Rzecznik Praw Dziecka, Wojewoda Łódzki oraz Marszałek Województwa Łódzkiego, opieką medialną otoczyli Radio Łódź i TVP Łódź, a Dziennik Łódzki oraz Łącznik.Tugazeta- opieką redakcyjną.

Każda edycja ma swój motyw przewodni. W tym roku to ekologia i utylizacja elektrośmieci. Dzieci są użytkownikami elektronicznych gadgetów, dzieci też mają znakomitą moc sprawczą, zbawiennie wpływając na edukowanie dorosłych. Paradoks? W żadnej mierze. Dzieci i młodzież mają wysoką wiedzę i świadomość ekologiczną i organizatorzy akcji nie obawiają się jej użyć. Niejeden wnuczek prędzej wyperswaduje babci, aby nie wyrzucała zużytych baterii do śmieci, niż szeroko zakrojona kampania informacyjna. Dlatego przejazdowi HAPPY BUSA będzie towarzyszyła permanentna zbiórka elekroodpadów organizowana równolegle przez firmę CZECH RECYKLING.

10 lipca 2014 roku, wolontariusze Fundacji od rana będą zbierali elektroodpady, które dostarczone zostaną na miejsce pożegnania HAPPY BUSA ? Łódź, ul. Piotrkowska 104 (Pasaż Schillera).

Zapraszamy wszystkich który chcą pozbyć się elektroodpadów.

O kolejnych zbiórkach elektroodpadów na przystankach Happy Busa będziemy informować na naszym fanpage

Klienci o nas

Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM